• |
ide | kryesore

Dea Mishel i zbulon të gjitha në premierën e “Në Kuadër të Dashurisë”

Paparazzi, Slider
Dea MishelDea Mishel i zbulon të gjitha në premierën e “Në Kuadër të Dashurisë” . Fustane ektravagante, të hijshme deri diku dhe sensuale. Por pas këtij “perfeksioni” fshihen dhe sakrificat e të paturit një fustan të tillë. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq të premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë” 2 incidente nuk i shpëtuan syrit të paparazzit.

Dea Mishel tregoi më shumë se çduhej rreth fustanit të saj vezullues, ndërkohë Sara Hoxha u pengua teksa po pozonte. Fustani që kishte zgjedhur ishte bust i tëri me temina në ngjyrë nude i kombinuar me sandale të po së njëtës ngjyrë. Të dyja tashmë aktore, u panë pa praninë e partnerëve.

Dea Mishel4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *