• |
ide | kryesore

Cher reagon ndaj aludimeve për rrëmbimin e djalit të saj

PaparazziCher ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me djalin Elijah Blue Allman.

Muajin e kaluar, u shfaq një raport se ikona e muzikës dyshohet se punësoi katër burra për të rrëmbyer Elijah, nga një dhomë hoteli në New York City.

Lidhur me akuzat për rrëmbim, Cher i tha PEOPLE “se thashethemet nuk janë të vërteta” dhe refuzon të komentojë më tej. Por ajo konfirmon se çështja private e familjes lidhet me çështjet e varësisë së djalit të saj.

“Unë jam nënë. Kjo është puna ime – në një mënyrë apo tjetër, të përpiqem të ndihmoj fëmijët e mi. Ju bëni gjithçka për fëmijët tuaj. Kurdoherë që mund t’i ndihmoni, thjesht e bëni sepse kështu është të jesh nënë.I do ata dhe përpiqesh të jesh aty për ta.”

Në dokumentet e gjykatës, ish bashkëshortja e King, Marieangela King pretendoi se artistja i punësoi burrat për të larguar  Elijahnga dhoma e tyre e hotelit, sepse ata po përpiqeshin të shpëtonin martesën e tyre.

King pretendoi se ata kishin kaluar “12 ditë vetëm së bashku nga 18 nëntori deri më 30 nëntor, në Nju Jork, duke punuar për martesën e tyre” në kohën e incidentit. Në dokumente, ajo gjithashtu pretendoi se “një nga katër burrat që morën Allman” i tha asaj se fituesja e  Grammy i punësoi ata./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *