• |
ide | kryesore

Irina Shayk pro romancës së Gigi Hadid me Bradley Cooper

PaparazziGigi Hadid dhe Bradley Cooper thuhet se u prezantuan nga ish-ja e aktorit, Irina Shayk.

“Gigi u prezantua me Bradley përmes Irina Shayk dhe miqve të tyre të përbashkët në industri,” tha burimi për The Messenger.

“Modelet kanë qenë të afërt gjatë viteve duke punuar së bashku, dhe Gigi dhe Bradley janë qenë të shoqëruar më parë, por kanë qenë vetëm miq në mediat sociale.”

Ndërsa është e paqartë kur miqësia e Cooper dhe Hadid u kthye në romantike, burimi i brendshëm tregoi se Gigi është e emocionuar për romancën e re.

Irina filloi të takohej me Bradley në vitin 2015, dhe ata mirëpritën vajzën e tyre Lea De Seine në mars të 2017. Pavarësisht se ata krijuan një familje, marrëdhënia e Bradley dhe Irina pati probleme në vitin 2019, veçanërisht kur ai promovoi filmin  A Star Is Born në të cilin ai luajti  me këngëtaren e njohur, Lady Gaga. Çifti u nda më vonë atë vit, megjithëse ata kanë mbajtur një marrëdhënie miqësore bashkëprindërore.

Ata kaluan pushimet verore së bashku në Itali me vajzën e tyre në gusht. Gjatë të njëjtit udhëtim, modelja ndau në Instagramin e saj një seri fotosh të ndezura pa këmishë së bashku me një foto të Cooper-it të shtrirë në një kajak./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *