• |
ide | kryesore

Aksident në Lezhë, makina përplaset me murin rrethues të një banese dhe përmbyset

Lajme, Të fundit


Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në rrugën dytësore Lezhë-Rrilë. Një automjet i drejtuar nga një grua u përplas me murin rrethues të një banese e më pas u përmbys.

Fatmirësisht shoferja mori lëndime të lehta, ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti, nga i cili u bllokua për rreth 1 orë qarkullimin e automjeteve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *