• |
ide | kryesore

Cher flet sërish rreth akuzave për rrëmbimin e djalit të saj

Paparazzi, SliderCher ka reaguar sërish ndaj pretendimit se ajo dikur punësoi burra për të rrëmbyer djalin e saj, Elijah Blue Allman.

“Unë nuk e bëra atë dhe nëse do ta bëja, nuk do të thosha se e bëra”, tha Cher për The Post.

Përgjigja e ikonës vjen nga një raport që u shfaq muajin e kaluar duke pretenduar se këngëtarja e “Strong Enough” punësoi katër burra për të rrëmbyer Allman nga një dhomë hoteli në Nju Jork në nëntor 2022.

Gruaja e Allman, Marieangela King, përfshiu akuzat në dokumentet e divorcit të paraqitura dhjetorin e kaluar. Allman dyshohet se luftoi me abuuzimin e substancave, dhe ndërsa Cher nuk zbuloi ndonjë informacion të mëtejshëm për incidentin e supozuar në The Post, ajo e zhvendosi bisedën në shqetësimin e pafund që vjen me amësinë.

“Ti kurrë nuk ndalon së qeni nënë – ju shkoni deri në fund kur përpiqeni të shpëtoni fëmijët tuaj. Por nuk e bëra. Dhe nëse do ta bëja, nuk do të më interesonte t’ju tregoja.”

Më vonë, në intervistën e saj me The Post, Cher reflektoi se si u pajtua me djalin e saj Chaz Bono, 54 vjeç, duke u shfaqur si transgjinor.

“Ishte vërtet e çuditshme”, pranoi ikona homoseksuale. “Kam miq trans dhe të gjitha këto, por isha vërtet e frikësuar. Dhe m’u desh pak kohë. Chaz ishte kaq i duruar.

Ajo vazhdoi, “Por unë u frikësova gjithashtu sepse, ju e dini, unë jam iefamshëm dhe në qendër të vëmendjes. Isha nervoze se çfarë do t’i bënin njerëzit. Pra ishte vërtet e vështirë. Është e vështirë të jesh fëmija im.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *