• |
ide | kryesore

(VIDEO) Momenti i arrestimit të Jamarbër Malltezit

Arkiva, Lajme, Të fundit
JamarbërKy është momenti me video kur vihet në pranga dhe shoqërohet nga Policia Jamarbër Malltezi, dhëndri i Sali Berishës në aeroportin e Rinasit.

Malltezi u arrestua në Rinas teksa kishte dalë të priste bashkëshorten e tij Argita Malltezi që vinte nga Gjermania. Tre oficerë të policisë pa uniformë, iu afruan Jamarbër Malltezit në zonën e jashtme të aeroportit, në pjesë e hyrjes kryesore, ku ndodhen dhe taksitë.

Lexo më tej: Historia e plotë/ Arrest dhëndrit dhe detyrim paraqitje Berishës për “Partizanin” 

Në momentin e arrestimit Malltezit, siç duket edhe në video, shihet i veshur me një këmishë të bardhë dhe me një kapele.6 Comments

 1. Kjo video duhet tu shperndahet gjithe opozitareve, sidomos depudeteve qe ta mbyllin ate

  sqepin dhe ta lene te qete mazhorancen te hartoje e miratoje ligje . Mjaft i kemi toleruar.

  tani e tutje nuk besoj se u bie ndermend te hipin mbi karriket e ministrave te nderuar.

  Raama eshte treguar shume i duruar e tolerant por edhe durimi e toleranca ka nje kufi.

  Mjaft eshte mjaft.

  1. Poliqia qe duam gangestere kur arreston nje person me shkolle ama kur duhet me arrestu ndonje tjeter ja fut vrapit si rasti kur u plagos shoku dhe polici tjeter ja futi vrapit dhe u mbylle ne banjon e lokalit pasi u dhje ne breke😂😂🤮

 2. Shënim: Po flasim vetëm për pasuri të deklaruar. Se pasuri të padeklaruara siç kanë pallatin tek Rruga Mustafa Matohiti, nuk e di se sa mund të kenë.

  Apartament 375 m2, Tiranë
  Apartament 372 m2, Tiranë
  Apartament 346 m2,Tiranë
  Apartament 373 m2, Tiranë
  Apartament 356 m2, Tiranë
  Apartament 201 m2, Tiranë
  Apartament 112 m2, Tiranë
  Apartament 208 m2, Tiranë
  Apartament 128.3 m2, Tiranë
  Njësi 167 m2, Tiranë
  Njësi 305 m2, Tiranë
  Njësi 214 m2, Tiranë
  Njësi 376 m2, Tiranë
  Njësi 113, Tiranë
  Njësi 107 m2, Tiranë
  Ndërtesë 206.5 m2, Tiranë
  Ndërtesë 1467 m2, Tiranë (BP)
  Ndërtesë 565 m2, Tiranë
  Bodrum 18 m2, Tiranë
  Bodrum 28 m2 në Tiranë
  Garazh 16 m2 në Tiranë
  Truall 206.5 m2, Tiranë
  Truall 3294 m2, Tiranë (bashkëpronësi)
  Truall 2330.3 m2, Tiranë (BP)
  Truall 187 m2, Tiranë
  Truall 1341 m2, Tiranë
  Truall 680 m2, Cërrik
  Truall 685 m2, Berat
  Truall 670 m2, Tiranë
  Truall 442 m2, Tiranë (BP)
  Truall 908 m2 në Tiranë (BP)
  Truall 33 m2 në Tiranë (BP)
  Truall 7.5 m2, e ndërtesë 7.5 m2
  Truall 660 m2, Tiranë, (BP)
  Truall 90 m2 në Tiranë (BP)
  Tokë arë 2270 m2, Priskë të Madhe
  Tokë arë 3 000 m2, Priskë të Madhe

  Marrë me shkurtime nga profili i autorit në FB

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *