• |
ide | kryesore

Megan Thee Stallion së shpejti një projekt të ri muzikor

PaparazziMegan Thee Stallion ndau së fundmi një video në Instagram duke ngacmuar muzikën e re dhe se një video muzikore përkatëse mund të jetë në rrugë e sipër.

Reperja ndau një video të shkurtër me fokus buzët e saj. “Ashtu si një gjarpër hedh lëkurën e tij, ne duhet të hedhim të kaluarën tonë” tha ajo në video. Klipi vijon me një pamje të këngëtares me sy që ngjasojnë me ato të gjarprit.  Vështrimi i fshehtë më pas përfundoi me dy rrjeshta që lexonin “Një histori nga Megan Thee Stallion” dhe “Me regji nga Douglas Bernardt”.

Postimi thjesht u titrua me “ACT ONE”, gjë që bëri që ndjekësit dhe fansat të nxitonin drejt komenteve. Mijëra ndanë emocionet e tyre për mundësinë e muzikës së re në seksionin e komenteve të postimit. Madje disa fansa komentuan tonin e videos dhe ndanë shpresat e tyre për një projekt të frymëzuar nga tmerri.

Postimi i fundit i Megan pason zgjidhjen e saj me ish-labelën e saj diskografike, 1501 Certified Entertainment.

Shtëpiadiskografike njoftoi në mediat sociale se këngëtarja dhe labeli “kanë arritur reciprokisht një marrëveshje konfidenciale për të zgjidhur mosmarrëveshjet e tyre ligjore”. PEOPLE konfirmuan se çështja u zgjidh në favor të Meganit.

“Kam kënaqësinë të njoftoj se Megan dhe unë kemi  zgjidhur dallimet tona ligjore,” tha CEO i 1501 Certified Entertainment Carl Crawford në një deklaratë për PEOPLE. “Gjatë kësaj kohe, ne jemi rritur, kemi evoluar dhe kemi vendosur miqësisht të ndahemi. Jam shumë i kënaqur me rezultatin dhe kam besim në të ardhmen e 1501.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *