• |
ide | kryesore

Goditi mësuesen me karrige, 16-vjeçarit në Lezhë i caktohet “arrest shtëpie”

Arkiva, Lajme, Të fundit
LezhëGjykata e Lezhës ka caktuar masën e sigurisë arrest në shtëpi për 16-vjeçarin që goditi me karrige mësuesen pas një përplasjeje verbale.

I mituri u njoh këtë të premte me masën e sigurisë në një seancë me dyer të mbyllura.

Ndaj tij rëndojnë dy akuza, goditje për shkak të detyrës dhe plagosje e rëndë me dashje.

Lexo më tej: Presidenti i KE: Të zbatohen marrëveshjet, ndryshe Kosova e Serbia do përballen me sanksione 1 Comment

  1. Rrahjat me shkop bejsbolli u akuzuan plagosje e lehte… padashje. Ky 16 vjecari e paska menduar gjere e gjate, eshte armatosur deri ne dhembe dhe paska goditur.
    Ketij i thone standard i njejte…apo i dyfishte?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *