• |
ide | kryesore

Konferenca e Kryetarëve/ Deputetët e opozitës bllokojnë seancën, Bardhi “përplaset” me Nikollën

Lajme, Të funditDeputetët e opozitës kanë bllokuar dyert e sallës ku zhvillohet mbledhja e Konferencës së Kryetarëve.

Ata nuk lejojnë kreun e grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Bledi Çuçi për të hyrë në ambientet e brendshme.

“Turp të keni që na keni përjashtuar”, dëgjohet midis të tjerash në video.

Deputetët e opozitës pretendojnë se nuk po i lejojnë të futen në asnjë sallë dhe se kolegët e tyre socialistë sipas tij, synojnë të gjejnë salla alternative për të zhvilluar mbledhjen.6 Comments

  1. Hahahaha sa qesharak me Ed thuthuqin dhe Albana pataten e flamurin pa shkop,gazken do te vij ne pushtet rithemelimi.Pi ikni mo te mbaruar. Thuajni drejt shqiptareve qe ne jemi per te mbrojtur familjen Berisha nga burgu dhe tju ruajme miliardat e eurove qe kane bere Argita dhe Shkelzeni nderkohe qe demokratet e ndershem jetojne me cera dhe pa pune.

  2. Per nje deputet me vjen keq qe perzihet ne corben e Berishes e ai eshte Helidon Bushati. Nje njeri me integritet. Keqardhje per te sepse e njoh.

  3. VIDEO/ Fjalimi profetik i Gramoz Pashkos për Berishën që në ’92: Koha do të tregojë të vërtetën, do përgjigjeni para ligjit,argita thote ky loqja ketu lart meqe eshte e bija e kriminelit serb salih dhe argita pjelle e Lirise me gjak serb dhe na doli te grida e salianjit per te mbrojtur babin serb salih,pse grida nuk e pyeti per Mikun serb fazllic qe merrte pjese ne mbledhjet e kom te sigurise ku kryetar ishte salih karaxhic berisha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *