• |
ide | kryesore

Kaosi/ Policia e Tiranës mbërrin në Parlament për të mbledhur provat

Lajme, Të funditPas seancës plenare që shkaktoi kaos dhe tymuese, forcat e policisë së Tiranës kanë mbërritur në Parlamentin e Shqipërisë.

Drejtori i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj i shoqëruar me një grup policës hynë nga pjesa e pasme e Parlamentit.

Ende nuk dihet nëse policia do të ngrejë ndonjë akuzë për deputetët e opozitës.

Efektivët po këqyrin vendin e ngjarjes për shkak të flakadanëve që u hodhën në seancës. Seanca kaotike u shoqërua me tensione.16 Comments

  1. INTERESANT POLICIJA RRUGORE PSE SVAJTI NE PARLAMENT PER TE ZHBLLOKUAR TRAFIKUN E DENDUR TE INTERESAVE TE NDERSJELLTA NE TRAFIKUN E LIGJBERSVE

 1. Salianin dhe Bardhin kom qef ti fusin ca dite brenda qe ti kenaqin me sume deputeti burgaxhijte. Ata po kenojne ate kengen ” osht tu ardh nji varge me vela, thojn osht mbush plot me dylbera, ishalla….

  1. Makuteria per pushtet e shnderron cdo njeri, çdo grup njerezor, ne kafshe.

   Edhe nje vakt ushqimi te konsumosh teper, turbullohet robi.

   Kur e ke dhe te trasheguar arrogancen ndaj kundershtarit akoma me keq. O reflektim.

   Nuk eshte lajm kafsheria e grabitqareve Mavive.

   Hienat e pushtetit Mavi nuk suprizojne askend.

 2. “Kush është ai që do të gjejë pak zam (ngjitës) që t’ua hedhim atyre karrigeve ne, që po të ulen të ngelin aty””, dëgjohet të thotë Berisha.

 3. Po ke të drejtë o Veri se jeni mësuar të fusni në burg njerëz dhe bile ti pushkatonin sepse është traditë e partisë tuaj që nga 1943. Parti kriminelësh është lindur e si e tillë vazhdon dhe sot. Për këtë parti demokracia e shteti ligjor nuk egziston. Për këtë parti vlen diktatura dhe eleminimi i kundërshtarit politik. Kanë akoma etje për gjak si dikur. Por kot sthotë populli që moca ata klyshë do pjellë!!!

  1. Me mire do ishte te kishin vene ndonje bombe dhe te shuheshin te gjithe,po me kushtin qe palloshi te ishte brenda,sepse ai shikon per tu bere lideri global!

  2. Komunisti i dhe sekretari i partise i atij regjimi te eger qe lame pas ne 1990 eshte sote ne krye te PD (foltores) dhe po bene si kafshe e eger ne parlament se e ndjen se se shpejti do jete pas hekurave

 4. Njeriu që shfaqej me levë në dorë kundër Berishës vetëm një vit më parë, sot proteston krah tij pas hallit familjar që e ka gjetur me drejtësinë.

  Interesant është fakti, se ai dhe Grida Duma, atëhere ishin dy nga deputetët më të egër kundër Berishës.

  Ndërsa sot janë kthyer në mbrojtësit kryesorë të tij, njëri si deputet e tjera si “gazetare”.
  64 katshi i salihut me dy kelyshet e tij shkelzen e argita po vazhdon punimet,resorti ne Spille i edi palokes me lejen nga rama,zhurma per salihun nga dunbabistat e serbit salih cfare kerkojne tani,qe salihu mos te denohet,por rruga qe spak po ndjek do e coje salihun ne denim nga gjykata

 5. Pse tymuese z.Salianji ?

  Heres tjeter futja nja 10kg C4 qe te te qihet motra ty e te gjithe atyre te tjereve ne ate salle qe te shpetoje nje here e pergjithmone ky popull.

 6. Tym e flakë në Kuvend. Zjarr nga podiumi i partisë. Kercënime e shfryrje dufi nëpër mikrofona…, por qetësi nëpër rrugët e Shqipërisë. Stina vjeshtore e politikës ka hyrë më e gjallë se kurrë. Merita nuk i shkon askujt tjetër përveç…SPAKUT! Papritur hetimi i prokurorisë speciale mbi ish-kryeministrin Berisha,vetem zgjedhjet e reja e shpetojne vendin nga salihu i klanit mafioz Trusti i Geshtenjave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *