• |
ide | kryesore

Video/ De Ketelaere “tmerron” shokët e skuadrës duke kënduar: belgu është fans i çmendur i Rihanna

-Instant, Sport, Video
KetelaerePërveç futbollit, që është profesioni i tij, Charles De Ketelaere ka edhe një pasion tjetër të madh: muzikën. Në veçanti, talenti belg është një fans i madh i yllit të popit nga barbados Rihanna. Këngëtarja ka shitur mbi 60 milionë albume, por tani duket se do të ketë një rival të ri.

De Ketelaere jo vetëm i dëgjon këngët e yllit të popit Rihanna, por edhe i këndon ato me sa zë ka. Piëkrisht siç ndodhi në një darkë të ekipit bergamask Atalanta, kur mori mikrofonin dhe këndoi ‘Umbrella’, një nga hitet e mëdha të Rihanna. Videoja e performancës së De Ketelaere u bë virale në rrjetet sociale. Gjykojeni vetë rezultatin, por duket se është padyshim më i mirë si futbollist…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *