• |
ide | kryesore

Vajza e Katy Perry shfaqet për herë të parë në publik

Paparazzi, SliderVajza e Katy Perry dhe Orlando Bloom, Daisy, bëri paraqitjen e saj të parë publike në koncertin e artistes në Las Vegas.

Pavarësisht se e mbajti të voglën larg vëmendjes që nga ardhja e saj në gusht 2020, Perry e prezantoi 3-vjeçaren gjatë shfaqjes.

“Daisy! Të dua shumë,” këngëtarja tha nga skena në një video të fansave të shpërndarë në Twitter të dielën. “Ti je mikja ime më e mirë”, vazhdoi kandidatja për Grammy. ”

Vogëlushja, e cila ishte e veshur me një veshje Minnie Mouse me kufje rozë,  buzëqeshi  përpara se nëna e saj të performonte “Hot n Cold”. Ajo u pa më vonë duke kërcyer me babanë e saj gjatë “Chained to the Rhythm”.

Katy dhe aktori kanë publikuar vetëm njëherë foto të Daisy- përmes Instagramit që kur ajo u bashkua me familjen, me çiftin që tregoi dorën e vajzës së tyre vetëm në postimet e 2020 dhe 2022.

Bloom dhe ish-gruaja e tij, Miranda Kerr, kanë mbajtur jashtë syrit të publikut edhe djalin e tyre 12-vjeçar, Flynn, ndërsa ishin bashkë prindër. Ish-çifti ishte i martuar nga viti 2010 deri në vitin 2013. Pas divorcit të tyre, skzoti i “Lord of the Rings” filloi të takohej me Perry në vitin 2016 dhe i propozoi në 2019.

Kerr, nga ana e saj, vazhdoi me Evan Spiegel dhe ndan djemtë Hart, 5, dhe Miles, 4, me bashkëkrijuesin e Snapchat. Modelja e Victoria’s Secret, aktualisht është shtatzënë me djalin e saj të katërt./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *