• |
ide | kryesore

Tensione te Komisioni i Medias, Blerina Gjylameti shtyn deputetët demokratë

Lajme, Të funditTensione dhe debate në Komisionin e Edukimit dhe Medias.

Teksa deputetët e opozitës kishin bllokuar hyrjen në mbledhje, Blerina Gjylameti ka shtyrë deputetët demokratë, duke u futur me forcë në sallen e mbledhjeve te Komisionit te Medias.

Demokratja Elda Hoti, degjohet Gjylameti teksa konfliktohet me deutetin Isuf Çela.”Të lutem mos me prek me dorë”,- i drejtohet ajo demokratit.

“Si kamikaze! Je dhe grua, nuk bën gruaja kështu”, dëgjohet duke iu drejtuar një deputete e opozitës, Blerina Gjylahmetit.4 Comments

 1. “Adhuron organet seksuale…”/ Profesori komenton gjuhën e Berishës: Tregon frikën që ka nga SPAK…

 2. Imagjino kjo deputete mokrës bën si gango në Kuvend në 2023
  Ça i keni këto pocaqi se turpëruat vendin,legjislaturën,partinë,gratë!
  Pupuu llaaahtar,u tërbua qeni femër
  Llahtar në 2023

 3. Moj ti.
  Shtyrjet. Grushtimet. Kapercimet neper kangjella dhe dritare.
  JAN ESKLUZIVITETE I GRUPIT TE GOJORES.

 4. Gjylameti qe shkerdhehet me Bac Ulaj e Gener 2 dhe i ka lene burrit kopilin ne dere! Disa here i kam pare bashke .. kjo eshte dava bitchi!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *