• |
ide | kryesore

Kim K zbulon tatuazhin sekret në lidhje me Pete Davidson

Paparazzi, SliderKim Kardashian zbuloi në episodin e së enjtes të “The Kardashians” se ajo bëri një tatuazh të fshehtë natën që prezantoi “Saturday Night Live” në tetor 2021.

Duket se ekipi i saj – duke përfshirë motrën Khloé Kardashian, La La Anthony, Tracy Romulus, Stephanie Shepherd dhe Allison Statter – e bindën atë që më në fund të bënte një tatto në orën 4:30 të mëngjesit pasi ndau puthjen e saj të parë me të dashurin e ardhshëm Davidson.

“Natën kur prita ‘SNL’, unë dhe të gjithë miqtë e mi bëmë tatuazhe të ngjashme dhe të gjithë i bën në duar dhe unë thashë: ‘Nuk ka asnjë shans që do të bëj një tatuazh’”, tha ajo në kamera.

Ndërsa a ndryshoi më pas mendimin, ajo zgjodhi një vend për dizajnin që e mbanteë të fshehur – deri më tani.

Një video s tregoi Kardashian duke folur gjatë procesit; “Kjo nuk është asgjë,” tha ajo për dhimbjen, duke nxjerr gishtin e mesit në kamerë, ndërsa artisti i famshëm i tatuazheve JonBoy bëri magjinë e tij.

“Askush nuk e di, askush nuk e sheh atë”, vazhdoi Kim. “Dhe unë harroj që e kam  por herë pas here do të përdor fill dentar dhe do të shoh bojën ee zezë dhe do të the,: “Çfarë është kjo e zezë në gojën time?!”

Davidson, ndërkohë, ka tatuazhin e tij infinity në të njëjtën mbrëmje.

Pas shfaqjes të Kardashian, aktori  shkroi emrat “Jasmine” dhe “Aladdin” në klavikulën e tij, së bashku me simbolin .

Koleksioni i gjerë i artit të trupit të Davidson dikur përfshinte shumë homazhe të tjera për Kardashian, duke përfshirë inicialet e katër fëmijëve të saj, shprehjen “vajza ime është avokate” dhe madje edhe emrin e saj të parë të shënuar në gjoksin e tij./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *