• |
ide | kryesore

Aksident në Rrugën e Arbrit/ Njëri nga mjetet largohet nga vendi i ngjarjes

Lajme, Të fundit
Lojëra fati të paligjshme në Fier, 4 të arrestuarNjë aksident është shënuar pak minuta më parë në By-passin e Rrugës së Arbrit në fshatin Bastar Murrize të Tiranës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet një automjet i aksidentuar dhe i braktisur, që dyshohet të jetë përplasur me një tjetër mjet.

Në vendin e ngjarjes duken pjesët e thyera edhe të makinës së dytë, ndërsa ajo është larguar nga aty.

Banorë të zonës thanë se në mjetin tip Benz, që ka mbetur në vendin e ngjarjes ka të dëmtuar të cilët janë transportuar për ndihmë mjekësore me autoambulancë drejt Klosit.

Ndërkohë drejt vendit të ngjarjes është nisur një patrullë e policisë rrugore të Tiranës.

Kujtojmë se në vendin e aksidentit të sotëm, kanë ndodhur me dhjetëra përplasje automjetesh për shkak të kthesave shumë të forta dhe rrugës së ngushtë.

Situata më problematike bëhet gjatë ditëve me shi.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *