• |
ide | kryesore

Kim Kardashian flet për jetën e saj dashurore

Paparazzi, SliderKim Kardashian nuk është në kërkim të dashurisë.

episodin e “The Kardashians” të së enjtes, themeluesja e Skims foli për jetën e saj dashurore, duke thënë se është e përkushtuar të qëndrojë beqare për të paktën edhe një vit.

Ndërsa bisedonte me shokun e saj dhe stilistin Chris Appleton përpara dasmës së tij me aktorin e “The White Lotus”, Lukas Gage, ylli i realitetit zbuloi planet për jetën e saj të dashurisë.

“Pra mendon se do bësh një tjetër dasmë?” Appleton pyeti nënën e katër fëmijëve, të cilës ajo iu përgjigj: “Nuk e di, jam konfuze”.

“Mendoj se tani je në një vend të mirë,” shtoi ai, duke thënë se Kardashian është në kulmin e saj tani. “Dukesh mahnitëse, je në kontroll të gjithçkaje, i ke fëmijët, biznesin dhe nuk e di, thjesht ndihem sikur je në një vend të mirë, të lumtur”, shtoi ai.

Ngjarja vjen ndërsa sipërmarrësja u pa duke u rehatuar me Odell Beckham Jr. në festën e ditëlindjes së tij të 31-të të mërkurën mbrëma. Në shtator, Page Six raportoi se dyshja “ishin takuar” pas ndarjes së Odell nga e dashura Lauren “Lolo” Wood./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *