• |
ide | kryesore

Britney Spears reagon pas komentit të mamasë së saj për librin

Paparazzi, SliderBritney Spears iu drejtua nënës së saj, Lynne Spears, në një përgjigje publike ndaj pyetjeve të saj të fundit për disa pretendime të bëra në kujtimet e këngëtares, The Woman in Me.

Javën e kaluar, Lynne përdori rrjetet sociale për të pohuar se ajo nuk i kishte hedhur kukullat dhe ditarët e Britney-t nga rezidenca e tyre e mëparshme, gjë që Britney pretendon në librin e saj. Lynne madje ndau imazhe të këtyre artikujve dhe ofroi t’i dërgonte në shtëpinë aktuale të Britney.

Të shtunën, Britney shkoi në rrjetet e saj sociale për t’iu përgjigjur nënës së saj, duke shfaqur një shkallë skepticizmi. “Mami, të dua shumë, por kishte 3 kukulla në kabinete kur shkova në shtëpi 2 vjet më parë,” shkroi Britney në një postim në Instagram, ku shfaqeshin edhe fotot e Taylor Swift. “Vërtet e çuditshme që do t’i hiqje  dhe më pas do t’i vendosje përsëri.” Ajo vazhdoi: “Jo, nuk i dua. Mbaji të gjitha. Sinqerisht nuk më intereson më.”

Britney ka pasur një marrëdhënie të vështirë me nënën e saj dhe babanë e saj, Jamie Spears, vitet e fundit, kryesisht për shkak të kujdesit 14-vjeçar që i dha babit kontroll mbi jetën dhe financat e saj.

Konservatori përfundoi në nëntor 2021, dhe në fillim të këtij viti, Britney dhe nëna e saj u ribashkuan për herë të parë pas vitesh në shtëpinë e këngëtares në Los Anxhelos. Pas takimit, ET mësoi ekskluzivisht se Britney ishte e hapur për të riparuar marrëdhëniet e saj me nënën e saj, por jo me babanë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *