• |
ide | kryesore

Tjetër rast dëmtimi në kopsht, 4-vjeçarja përfundon në spital

Arkiva, Lajme, Të fundit
aksident, vlore, plagosje, kopshtNjë e mitur është shoqëruar na familjarët e saj në spitalin e Krujës, pasi dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në kopsht, dhe ka dëmtuar dorën.

Policia bën me dije se edhe për këtë rast, materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Detaje nga policia: 

Me datë 16.11.2023, është paraqitur në spital për ndihmë mjekësore, e shoqëruar nga familjarët e saj, një e mitur 4 vjeçe, e cila dyshohet se është rrëzuar në çerdhen që frekuenton dhe si pasojë është dëmtuar në dorë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.4 Comments

    1. O i pa emer i ores 19:54 qenke edhe i pa fytyre ore. Nuk eshte ne telash Qeveria ore por Sali komunisti krimineli vrases dhe non grata qe do shkoje ne burg.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *