• |
ide | kryesore

Akuza të reja ndaj Sean “Diddy” Combs

Paparazzi, SliderNjë grua ka ngritur një padi të re kundër Sean “Diddy” Combs, gati një javë pas marrëveshjes së tij me ish të dashurën Cassie.

Sipas ankesës, të depozituar të enjten në Gjykatën e Lartë të Manhatanit dhe të marrë nga Daily Beast, një grua e quajtur Joi Dickerson-Neal pretendon se reperi “I’ll Be Missing You” abu*oi dhe e dr0goi atë në 1991.

Padia pretendon se Dickerson, e cila ishte studente kolegji në Universitetin e Syracuse në atë kohë, ra dakord për një darkë me artistin.

“Gjatë takimit të tyre,  ai e dr0goi qëllimisht duke rezultuar në një gjendje fizike ku nuk mund të qëndronte apo të ecte”, thuhet në padi.

“Duke shkuar fillimisht në një studio muzikore ku ajo nuk mund të dilte nga makina, Combs vazhdoi në një vend ku po qëndronte për ta sulmuar atë se*sualisht.”

Ndërsa Dickerson nuk shkoi në polici pas ngjarjes së dyshuar të incidentit, ajo pretendon se më vonë iu afrua DeVante Swing – një anëtar i grupit R&B Jodeci – i cili dyshohet se i tha asaj se Combs kishte ndarë një “kasetë se*si” të të dyve.

Sidoqoftë, Swing dyshohet se nuk do të kërkonte drejtësi për Dickerson për shkak të frikës se mos humbiste marrëveshjen e tij të regjistrimit me Combs.

Dokumenti pretendon më tej se ajo u largua nga kolegji dhe u shtrua në një spital pas tentativës për t’i dhënë fund jetës./Lapsi.al1 Comment

  1. abu*oi???? Qe kur fjala abuzim qenka nga ato fjale qe censurohen pjeserisht……Ju jeni per abetare o te mjere…..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *