• |
ide | kryesore

Brad Pitt shfaqet në publik pas komentit të djalit të tij

Paparazzi, SliderBrad Pitt u pa në Los Anxhelos të martën pas titujve në lidhje me komentet shpërthyese të djalit të tij për Ditën e Babait.

Në fotot e marra nga Page Six, aktori dukej se ishte në humor , pavarësisht lajmeve se djali i tij Pax Jolie-Pitt e kishte quajtur më parë një “idiot i klasit botëror” në një postim në Instagram për Ditën e Babait 2020.

“Gëzuar Ditën e Babait për këtë idiot të klasit botëror! Ju herë pas here e tregoni veten  se jeni një person i tmerrshëm dhe i neveritshëm. Ju nuk keni asnjë konsideratë apo ndjeshmëri ndaj 4 fëmijëve tuaj më të vegjël që dridhen nga frika kur janë në praninë tuaj”, shkroi Pax.

Përveç tij, Pitt ndan Maddox, 22, Zahara, 18, Shiloh, 17 dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 15, me ish-bashkëshorten Angelina Jolie.

Një burim i afërt me aktorin tha ekskluzivisht për Page Six këtë javë se fituesi i Oskarit nuk kishte “asnjë reagim” ndaj mesazhit të rishfaqur të djalit të tij.

“Është thjesht për të ardhur keq që njerëzit do të vazhdojnë të përfshijnë  fëmijët në këto situata,” tha burimi i brendshëm. “Kanë kaluar shtatë vite të gjata dhe është për të ardhur keq kur njerëzit ngrenë pa nevojë çështje nga e kaluara  dhe nuk marrin parasysh ndikimin që ka në të gjithë familjen.”

Shpërthimi i zemëruar i Pax-it për vitin 2020 erdhi katër vjet pasi aktori u akuzua për ab*zim me Jolie dhe me dy nga fëmijët e tyre në një avion privat./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *