• |
ide | kryesore

MEGATEK sjell ofertat marramendëse në festat kuqezi më 24-29 nëntor. Çdo produkt me ulje deri në 70%

Arkiva, Lajme, Të funditMegatek ofron mbi 100 mijë produkte nga çdo kategori: Elektroshtëpiake, ngrohje, ndriçim, mobilim, kuzhina dhe aksesorë, tekstile, zyra, hidrosanitare, shtrim, lodra ,artikuj sportiv , dekorues për vitin e ri e shumë të tjera, pra gjithçka që ju duhet e gjeni vetëm në Megatek.

Jo vetëm kaq por për çdo klient që do të paguajë në kasë, MEGATEK do t’ju kthejë edhe 30% të vlerës së faturës për ti rishpenzuar me çfarë produktesh të dëshironi.

Vizitoni Megatek në 6 ditë me oferta magjike, më lirë se kudo apo kurdoherë tjetër.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *