• |
ide | kryesore

Britney Spears dhe Asghari drejt finalizimit të divorcit

Paparazzi, SliderBritney Spears dhe burri i saj i larguar, Sam Asghari, janë afër finalizimit të divorcit të tyre, sipas një raporti të ri.

Burimet i thanë TMZ të premten se aktori nuk e ka kundërshtuar marrëveshjen e tyre paramartesore pasi avokatët e tyre po punojnë për të zgjidhur çështjen.

Megjithatë, një person i brendshëm tha  ekskluzivisht për Page Six se Spears dhe Asghari – të cilët nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram në shtator – “kanë pasur pak ose aspak kontakt,por aktualisht nuk ka dramë”.

Ish-trajneri personal bëri kërkesë për divorc nga artistja në gusht pas vetëm një viti martesë.

Më vonë dolën raporte që pretendonin se Spears kishte  tradhëtuar dhe sulmuar Asghari përpara ndarjes së tyre. Megjithatë, asnjëra palë nuk i adresoi kurrë publikisht këto pretendime dhe burime të shumta pranë këngëtares së “Gimme More” i thanë Page Six se ajo nuk e kishe prekur bashkëshortin e saj.

Britney shkroi në Instagram në gusht se ajo ishte “pak e tronditur” nga divorci, por “ishte shumë mirë” në përgjithësi, ndërsa aktori postoi “janë gjëra që ndodhin” në llogarinë e tij.

Dyshja u fejuan në shtator 2019 dhe u martuan në qershor 2022 pas përfundimit të konservatorit kontrovers 13-vjeçar të Spears./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *