• |
ide | kryesore

Ribashkohen Kanye West dhe Bianca Censori

Paparazzi, SliderKanye West dhe gruaja e tij, Bianca Censori, u panë së fundmi në Dubai mes spekulimeve të ndarjes.

Videot të cilat u shfaqën në mediat sociale shfaqnin çiftin duke kërcyer së bashku në hotelin Royal Atlantis me Chris Brown dhe Ty Dolla $ign.

“Djali im është ende i martuar”, komentoi një përdorues i Instagram-it , ndërsa një tjetër festoi “Happy Ye”. Një i tretë shtoi se ata “pëlqejnë ta shohin” çiftin mirë pas raportimit të US Sun se fituesi i Grammy dhe Censori po “bënin një pushim”.

Një burim i tha gazetës javën e kaluar se meqenëse reperi “është një person shumë i vështirë për t’u lidhur dhe për të qëndruar”, vjehërrit e tij “kanë vënë në dyshim nëse martesa e Biancas  me të ishte vendimi i duhur”. Megjithatë, burimi i brendshëm pretendoi se West nuk ishte “i shqetësuar” për martesën e tyre.

Në fillim të këtij muaji, reperi u nis për në Dubai, ku u fotografua duke kaluar kohë me vajzën 10-vjeçare të tij dhe ish-gruas së tij Kim Kardashian, North. Censori, ndërkohë, u shoqërua me miqtë në vendlindjen e saj Australi. Miqtë e saj thuhet se orkestruan një ndërhyrje në atë kohë dhe i thanë asaj të largohej nga mënyrat kontrolluese të Ye, sipas Daily Mail./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *