• |
ide | kryesore

Selena Gomez në një romancë dashurie?

Paparazzi, SliderSë fundmi janë zbuluar të tjera detaje rreth jetës dashurore të Selena Gomez . Një burim i tha ET se aktorja po bën takime — por nuk është në një marrëdhënie.

“Selena po bën takim dhe po ndihet mirë”, thotë burimi. “Ajo po bën gjënë e saj dhe nuk ndjen asnjë lloj presioni për të qenë në një lidhje. Ajo është vetëm duke u fokusuar në atë që është më e mira për të tani dhe ka qenë shumë në harmoni me ruajtjen e kufijve të saj”.

Këtë vit, artistja u përfol për një romancë dashurie me Chainsmokers Drew Taggart në janar dhe u pa duke u puthur me Zayn Malik gjatë një darke në NYC në mars. Megjithatë, statusi i marrëdhënies së saj ende nuk ka ndryshuar.

Në shtator, themeluesja Rare Beauty konfirmoi statusin e saj beqare me një TikTok . Në video, Selena  sinkronizon buzët me një këngë dhe thotë: “E merrni me mend kush ka të dashur? Unë jo”.

Ndërsa ajo po jeton jetën e saj më të mirë beqare, Gomez ka shprehur mbështetjen për mikeshat e saj që janë në një lidhje. Një burim i tha ET në fillim të këtij muaji se aktorja e Wizards of Waverly Place është e lumtur për historinë e dashurisë së shoqes së saj Taylor Swift me Travis Kelce.

“Selena mendon se kjo është marrëdhënia më serioze e Taylor. Ajo është një mbështetëse e madhe e saj dhe Travis. Selena dhe Gigi shohin se sa i respektueshëm është Travis dhe se ai e trajton atë si një mbretëreshë. Ato janë të lumtura për të dy.” u shpreh burimi.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *