• |
ide | kryesore

Shpërthen bombola e gazit në Laç, çifti dërgohet në spital

Lajme, Të funditShpërthimi i një bombole gazi në Laç ka plagosur një çift bashkëshortësh të cilët janë transportuar me urgjencë në spital.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm, 27 nëntor, në lagjen nr.1 të qytetit.

Nga shpërthimi i fuqishëm zonja e shtëpisë ka djegie në 50 % të trupit dhe është dërguar në gjendje të rendë në spitalin e djegieve në kryeqytet. Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *