• |
ide | kryesore

Jennifer Lawrence mohon aludimet për ndërhyrje estetike

Paparazzi, SliderJennifer Lawrence po mbyll çdo spekulim për pamjen e saj.

Në një bisedë të re me Kylie Jenner për Interview Magazine, dyshja diskutojnë magjinë e grimit. Për Lawrence, puna e artistes së saj aktuale të grimit, Hung Vanngo, ka qenë aq e mirë, saqë po i bën njerëzit të besojnë se ajo ka bërë ndërhyrje.

Në tetor, kur aktorja doli për shfaqjen e modës Dior, shumë në internet bënë spekulime për pamjen e saj. Disa sugjeruan se ajo kishte bërë një ndërhyrje në hundë, ndërsa të tjerë vunë re se ajo thjesht po plaket dhe kishte një fëmijë.

“Mendoj se është e pabesueshme ajo që mund të bëjë grimi sepse punoj me Hung Vanngo dhe të gjithë në muajt e fundit që kur kam punuar me të janë të bindur sekam bërë një operacion”, i tha Lawrence Jenner.

Jenner – e cila ndan se ajo krijoi linjën e saj të grimit në mënyrë që të mund të lëshonte iluzionin e të pasurit buzë më të plota – e siguron atë se nuk duket se ka bërë ndonjë ndërhyrje.

“Epo, me sa duket kam bërë një operacion të plotë plastik,” tallet Lawrence. “Jo, i kam parë fotot. Nuk duket kështu,” i thotë Jenner para se të tregojë se si pamja e saj ka ndryshuar gjatë viteve.

“Përfundova duke marrë mbushës buzësh, por është gjithashtu e njëjta gjë me mua”, shton Jenner. “Më tregojnë fotot para dhe pas ku jam 12 vjec dhe 26 dhe vetullat e mia janë ndryshe. Por si mund ta krahasoni fytyrën time 12-vjeçare?”

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *