• |
ide | kryesore

Britney Spears konfirmon dyshimet e fansave

Paparazzi, SliderBritney Spears pranon se “dyshimet e fansave të saj se diçka po ndodhte” me të ishin të vërteta, duke shtuar se e vërteta e asaj që ndodhi është “përtej të kuptuarit”.

Këngëtarja “Toxic” shkroi një mbishkrim të gjatë në Instagram të mërkurën, të cilin e shoqëroi me hapjen e filmit të animuar “Beauty and the Beast” – në të cilin narratori shpjegon se si Princi Adam u shndërrua në krijesën e tmerrshme.

“Kam filluar të shkruaj librin tim dy vjet më parë dhe në ato momente të jetës sime personale, e mbajta veten !!!” Spears tha për kujtimet e saj më të shitura “The Woman In Me”.

“Jo vetëm që jeta ime personale u mbajt e fshehtë, por a mund ta imagjinoni një 2007 që zgjati për tre vjet që askush nuk e di?”, vazhdoi ajo. “Tani ka mbaruar dhe jam tepër e trishtuar për ato kohë!!!”

Në shkurt 2007, Spears rruajti kokën dhe një vit më vonë u vendos nën një konservator të përhershëm që do të zgjaste gati 14 vjet. Që atëherë ajo ka pohuar se marrëveshja ishte abuzive dhe se babai dhe konservatori i saj, Jamie, e keqtrajtoi  atë.

Por fansat  e mbështetën gjatë asaj kohe, duke nisur lëvizjen “Free Britney”, e cila solli frikën e tyre se Spears nuk ishte e lumtur në konservator.

Këngëtarja e “Hold Me Closer” vazhdoi të mërkurën, “Është e çuditshme, megjithëse jam në Instagram, nuk ndjek rrjetet sociale, lajmet dhe muhabetet e fansave!!! Unë e kam bërë këtë këtë javë dhe është e çuditshme sepse duket sikur shumë fansa tashmë më njohin mua. Ata gjithmonë kanë dyshime se diçka po ndodh. Kishit  për qind të drejtë!!!”, pranoi artistja./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *