• |
ide | kryesore

Macaulay Culkin shfaq për herë të parë në publik djemtë e tij

Paparazzi, SliderDjemtë e Macaulay Culkin dhe Brenda Song bënë paraqitjen e tyre të parë publike në ceremoninë e “Walk of Fame” të aktorit.

Brenda u fotografua duke mbajtur djalin e tyre Carson, teksa ishte ulur pranë aktorit të “Home Alone”. Ndërkohë, djali i tyre i madh, Dakota, 2 vjeç, ishte ulur disa rreshta më pas me një mik të çiftit gjatë ceremonisë përpara se të bënte disa foto me dyshen.

“Dua të falënderoj Brenda. Je gjithçka për mua, “tha Culkin gjatë fjalimit të tij të pranimit, për People. “Ti je njeriu më i mirë që kam njohur .” “Dhe pas lindjes së dy djemve tanë, ti je bërë një nga tre njerëzit e mi të preferuar,” vazhdoi ai.

Çifti – të cilët janë bashkë që nga viti 2017 – i kanë mbajtur fëmijët e tyre larg vëmendjes. Dyshja as nuk e njoftoi ardhjen e Carson vitin e kaluar dhe në vend të kësaj, vëllai i aktorit Kieran Cul

kin e konfirmoi lajmin disa ditë pasi u publikua një raport fillestar./Laps.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *