• |
ide | kryesore

Deputetët e opozitës replika me Gardën/ Noka: Shtet banditësh, do ju vijë fundi

Lajme, Të funditEnde pa nisur zyrtarisht Kuvendi, deputetët e opozitës kanë tentuar që të hyjnë të parët në sallë, ndërkohë që kanë hasur rezistencën e Gardës, e cila ka ushtruar kontrolle në çantat e tyre.

Në një moment dëgjohet deputeti Flamur Noka teksa thotë se është një shtet banditësh, ndërsa shton se: do ju vijë fundit. Ndërkohë Vokshi akuzon Gardën se i ka kontrolluar dhe çantën. “Turp, kontrolloni dhe çantat e grave”, tha ajo.3 Comments

  1. po ik o ?Noka o hajdut, se u bere milioner ti me nipa e farefis. Ler te tjeret ti bejne keto akuza se ti je njesoj si rama shkelzeni tahiri mediu e kompani, thjesht i pabesueshem e nje plehre thotë:

    po ik o ?Noka o hajdut, se u bere milioner ti me nipa e farefis. Ler te tjeret ti bejne keto akuza se ti je njesoj si rama shkelzeni tahiri mediu e kompani, thjesht i pabesueshem e nje plehre

    1. Si Kuksian me vjen keq ta pranoj, por tamam plehre eshte ky , I korruptuar deri ne palce edhe me te vertete ja kane pare hajrin gjithe farefisi ketij hajduti, kurse ketu na shitet sikur mbrojtes i te drejtave te shqiptareve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *