• |
ide | kryesore

Kaosi në Kuvend/ Zgjati vetëm 17 minuta, Nikolla mbyll seancën plenare

Lajme, Të funditKjo seancë plenare zgjati vetëm 17 minuta. Pas tensioneve dhe kaosit në sallën e Kuvendit, ku opozitarët protestuan, kryeparlamentarja Lindita Nikolla njoftoi mbylljen e seancës.

Ajo theksoi se seanca e radhës do të njoftohet ditë tjetër.3 Comments

  1. por të tjerët, ata që e kanë menduar dhe besuar se ky “bashkim” do ishte rruga e duhur për të ardhur drejt pushtetit, sot duhet ta kenë më të qartë se s’ka bashkim parimor dhe ideor me Berishën.

    Me të ose mund të nënshtrohesh dhe t’i bindesh, ose do duhet të durosh nga goja e Tritanit ato që mendon Berisha, dhe nga ekrani i “syrit” koburen me të cilën gjuan Berisha.Salihu keshillohet nga arjan cani

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *