• |
ide | kryesore

Zbulohet gjendja e Michael B. Jordan pas aksidentit

Paparazzi, SliderMichael B. Jordan është mirë  pas aksidentit të tij me makinë në Hollywood të shtunën, ka mësuar ET.

Një zëdhënës i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit konfirmoi për ET se një aksident ndodhi në kryqëzimin e Sunset dhe Beachwood Drive duke përfshirë një automjet dhe një tjetër të parkuar. Pas mbërritjes, oficerët konstatuan se nuk kishte të lënduar. Nuk kishte prova të drejtimit të pakujdesshëm  dhe policët nuk kryen një test të alk00lit në terren.

TMZ fillimisht raportoi se Ferrari blu i përfshirë në incident i përket dhe drejtohej nga Jordan. Sipas medias, Ferrari dyshohet se u përplas në një SUV Kia Niro të parkuar me ngjyrë të ngjashme rreth orës 23:30 në Hollywood..

Fotot nga vendi i ngjarjes tregojnë një Kia blu, me pjesën e pasme të dëmtuar dhe copa të mjetit përgjatë rrugës. Videoja e kapur në vendngjarje tregon Ferrarin e dëmtuar të Michael./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *