• |
ide | kryesore

Angelina Jolie: Do largohem nga Hollywood

Paparazzi, SliderAngelina Jolie është gati të largohet nga qyteti i yjeve.

Në fakt, aktorja e The Maleficent kohët e fundit foli për vendimin e saj për t’u larguar përfundimisht nga Los Angeles, duke vënë në dukje se ajo nuk ka qenë në gjendje ta bëjë këtë ende për shkak të çështjeve të vazhdueshme ligjore që lidhen me divorcin e saj nga Brad Pitt.

“Është pjesë e asaj që ndodhi pas divorcit tim, humba aftësinë për të jetuar dhe udhëtuar sa më lirshëm”. tha ajo për WSJ.  “Unë do të lëviz kur të mundem.”

Si e bija e aktorëve – babai i saj është Jon Voight dhe nëna e saj ishte Marcheline Bertrand – vendasja e Los Angeles-it kurrë nuk ishte “e impresionuar” me kulturën. Siç tha ajo: “Kurrë nuk e kam parë atë aq të rëndësishme.”

Por, pavarësisht se nuk u fut në kulturën e të famshmëve ndërsa filloi karrierën e saj të aktrimit, fituesja e Oskarit shpejt e gjeti veten në qendër të vëmendjes. Dhe duke parë pas, nëse do ta dinte se çfarë do të vinte, Angelina mund të kishte ndjekur një karrierë tjetër.

Po ku do të shkojë Angelina pasi të lërë pas Hollivudin? Angelina planifikon të kalojë më shumë kohë në shtëpinë e saj në Kamboxhia dhe të kërkojë “autenticitetin” me fëmijët e saj. “Ata janë njerëzit më të afërt dhe janë miqtë e mi të ngushtë”,shtoi aktorja për WSJ. “Ne jemi shtatë njerëz shumë të ndryshëm, që është forca jonë.”/Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *