• |
ide | kryesore

Emri/ Ekzekutohet me armë zjarri 41-vjeçari në Fier, policia identifikon autorin

Lajme, Të funditRreth orës 11:00 është vrarë me armë zjarri shtetasi Elton Javori, banues në Fier.
Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Janë ngritur pika kontrolli në çdo aks rrugor, si dhe vijon intensivisht krehja e zonës.
Ndërkaq, grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autorit.2 Comments

  1. Thuhet se u vra nga krushqia se nuk i pëlqeu e fejuara…e kuptoni ku jemi…ne cfar degradimi mendor e moral. Dhe pastaj ankohemi per pushtetin dhe opoziten..Ata jane produkt i shterpësisë se frikshme te shqiptarve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *