• |
ide | kryesore

Michael B. Jordan shfaqet në publik pas aksidentit

Paparazzi, SliderMichael B. Jordan u shfaq në publik pas aksidentit të tij me makinë në Hollywood.  Edhe pse ai humbi Gala-në e Muzeut të Akademisë të dielën për shkak të kujdesit të madh, Michael mori pjesë në një pyetje dhe përgjigje për Creed III në Los Angeles të mërkurën.

Një zëdhënës i Departamentit të Policisë së Los Anxhelosit konfirmoi më parë për ET se një aksident ndodhi në kryqëzimin e Sunset dhe Beachwood Drive duke përfshirë një automjet dhe një automjet të parkuar më 2 dhjetor. Pas mbërritjes, oficerët zbuluan se nuk kishte të lënduar dhe nuk pati arrestime. Nuk kishte prova të drejtimit të pakujdesshëm dhe policët nuk kryen një test të alk00lit në terren.

TMZ fillimisht raportoi se Ferrari blu i përfshirë në incident i përkiste dhe drejtohej nga Jordan. Sipas medias, Ferrari dyshohet se u përplas me një SUV Kia Niro të parkuar me ngjyrë të ngjashme rreth orës 23:30. në Hollywood.

Fotot nga vendi i ngjarjes tregojnë një Kia blu, me pjesën e pasme të dëmtuar dhe copa të mjetit përgjatë rrugës. Videoja e kapur nga dëshmitarët tregon Ferrarin e dëmtuar të Michael./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *