• |
ide | kryesore

Operacion kundër lojërave të fatit, dhjetëra persona të arrestuar në Tiranë

Lajme, Të fundit
Qarkullonte me armë me vete, arrestohet një person në Durrës (Emri)Krimi Kibernetik në drejtorinë e policisë së Tiranës ka arrestuar të paktën 40 persona si dhe po heton në gjendje të lirë 50 të tjerë në kuadër të operacionit të nisur gjatë mbrëmjes së djeshme kundër lojërave të fatit.

Gjatë kontrolleve disa prej të arrestuarve janë kapur edhe me sasi të vogla lëndësh narkotike. Operacioni është shtrirë në të gjithë vendin.2 Comments

  1. në ç’mënyrë erdhi pluralizmi në Shqipëri, erdhi vetë apo erdhi i induktuar dhe më dha një përgjigje të zgjuar: Në një pritje që kam organizuar për një personalitet të huaj, kam prezantuar katër kryetar partie, Fatos Nano, kryetar i PS, ish-anëtar i PPSH, Sali Berisha kryetar i PD-së, ish-anëtar i Partisë së Punës, Skënder Gjinushi, Sabri Godo besoj e keni shpjegimin brenda për çfarë më pyesni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *