• |
ide | kryesore

Përplasje për karriget, debate të ashpra në kuvend mes deputetëve të opozitës dhe Gardës

Lajme, Të funditSeanca e sotme plenare ka nisur me tensione.  Në sallën e kuvendit, punonjësit e Gardës së Republikës po përplasen me deputetët e opozitës për karriget.

“Lëshoje karrigen”, dëgjohen deputetët duke bërtitur, ndërsa kërkojnë lirimin e karrigeve. Në seancat e shkuara, karriget janë grumbulluar në foltoren e Kuvendit si pjesë e strategjisë së opozitës për të rimarrë të drejtat e saj kushtetuse.2 Comments

  1. Vazhdon lufta bandave,…..per territor, populli loqe mer rruget e shpopullimit , mjere mjere kjo lloj race,….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *