• |
ide | kryesore

Plagosje me thika mes dy të miturve në Tiranë, 15-vjeçari përfundon në spital

Lajme, Të fundit
Mamurras, virozat, tërmetiNjë 15-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me një bashkëmoshatar të tij. Ngjarja ndodhi në rrugën “Bedri Karapici” në Tiranë.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 07.12.2023, në rrugën “Bedri Karapici”, janë konfliktuar dy të mitur të moshës 15 dhe 16 vjeç, dhe si pasojë është dëmtuar me mjet prerës 15-vjeçari, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.
16-vjeçari është shoqëruar në komisariat së bashku me prindërit.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.3 Comments

  1. Do shtohen edhe shume me tepr keto raste…. Prindrit bashk me femijet gjithe diten ne Tik Tok. Shkolla po vari trapin….Te narroj udheheqesi bopteror

  2. Rinia qe duam, shkolla qe duam, vendi qe duam, dhe mbi te gjitha pushteti popullor qe duam e te na rroje sa malet

  3. qija ropt ca bohet keshtu

    deri pak kohesh bertisnin te dy “o sa mir me qen shqiptar’
    DYSHOJ SE E BESOJNE ME KETE FRAZE

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *