• |
ide | kryesore

Aksidentohet reperi 2 Chainz

Paparazzi, Slider2 Chainz u dërgua me urgjencë në spital herët në mëngjesin e së shtunës pasi u përfshi në një aksident me makinë në Miami. Reperi “It’s a Vibe” – i lindur Tauheed K. Epps – shkoi në Instagram Story për të ndarë pamjet video pas aksidentit.

Në klip, ai tregoi veten në pjesën e pasme të një ambulance me barelë. TMZ raportoi se 2 Chainz  pësoi lëndime në qafë dhe ndoshta lëndime të tjera, por është në gjendje të qëndrueshme në spital.

Sipas mediumit, një shofer në një Tesla goditi automjetin e reperit nga pas ndërsa ai po ngiste. “Na është thënë se policët dyshojnë se shoferi tjetër mund të ketë vozitur nën efektin e alk00lit”.

Në videon 2 të Chainz, ai e zhvendosi kamerën e tij te Tesla e zezë, e cila pësoi pjesën më të madhe të dëmtimit në anën e përparme të majtë të shoferit të makinës. Disa fansa dolën në mediat sociale të shtunën në mëngjes, duke i uruar 2 Chainz një shërim të shpejtë.

“I lumtur që 2 Chainz është në rregull. Shoferët e dehur janë një kërcënim. Shpresoj që ai të shërohet shpejt”, ka shkruar një përdorues. “@2chainz love u dhe shërim të shpejt,” shtoi një tjetër. “Lutjepër 2Chainz, ai ka më shumë për t’i ofruar botës,” shkroi në Twitter një mbështetës i tretë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *