• |
ide | kryesore

Macaulay Culkin dhe Brenda Song nxisin spekulimet për martesë

Paparazzi, SliderMacaulay Culkin dhe Brenda Song ndezën thashethemet se u martuan fshehurazi pasi aktorja u pa me një unazë martese në dasmën e Kat Dennings dhe Andrew W.K. në nëntor.

Kur çifti mori pjesë në ceremoninë e aktorit në Walk of Fame në fillim të këtij muaji, Song kishte të njëjtë unazë në gishtin e majtë.
Aktori i “American Horror Story”, falënderoi partneren në fjalimin e tij, duke e quajtur atë “absolutisht gjithçka” për të.
“Ti je kampionia ime”, tha ai, ndërsa Song u përlot. “Ti nuk je vetëm gruaja më e mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je personi më i mirë që kam njohur ndonjëherë. Ti më ke dhënë të gjithë qëllimin tim. Më ke dhënë familjen”.
Culkin dhe Song konfirmua romancën e tyre në vitin 2017 pas ndarjes së tyre nga Mila Kunis dhe Trace Cyrus.
Aktorët e “Changeland” u fejuan pesë vjet më vonë dhe ndajnë dy djemtë. të cilët bënë daljet e para publike në ceremoninë e 1 dhjetorit.
Ndërsa dyshja kryesisht i mbajnë fëmijët e tyre larg vëmendjes, Culkin zbuloi në prill 2021 se Song kishte sjellë në jetë Dakotën, tani 2 vjeç.
Pas raportimeve të foshnjës nr. 2 vitin e ardhshëm, vëllai i tij Kieran Culkin konfirmoi ardhjen e nipit të tij të dytë në mars./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *