• |
ide | kryesore

Përshkallëzohen tensionet mes opozitës dhe Gardës, deputetët ‘shkallmojnë’ derën e Kuvendit

Lajme, Të funditPërshkallëzohen tensionet në hyrje të Kuvendit. Teksa deputetë të opozitës tentojnë të hyjnë, ata janë penguar nga Garda. Ndërkohë, Flamur Noka dhe disa të tjerë shkallmuan derën.

Deputetët e opozitës, në pamundësi për t’u futur nga dera kryesore në parlament kanë tentuar të futen nga dera e pasme e Kuvendit. Por edhe në derën e pasme, deputetët u hasën me punonjësit e Gardës.

‘Nuk respektoj asnjë vendim të Lindës’- tha Noka.

‘Janë më shumë forca sigurie se punonjës të administratës së Kuvendit’- tha Bardhi.6 Comments

  1. I lumte Edi Rames, e beri Parlamentin, jeten parlamentare, ligjet, qeverine, Shqiperine, gjithecka

    ne kete vend nje m…t.

  2. Cuditej Bill Clinton se sa shume ndryshime kishte bere Shqiperia ne rrugen e Demokracise! Dhe duhet te merrej si shembull!

  3. talibanet e Foltores shkaterrojne gjithcke se keshtu mendojne se do shpetojne nga burtgu kurven Salih Berisha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *