• |
ide | kryesore

Travis Barker nxjerr në ankand atletet e tij

Paparazzi, SliderTravis Barker po shet shumë nga rekordet e tij Blink-182 në internet tani që turneu i ribashkimit të grupit ka përfunduar – dhe mes shkopinjve të daulleve, ai gjithashtu shiti një palë atlete të zeza Vans të mbuluara me gjakun e tij.

Bateristi 48-vjeçar i Blink-182 bashkëpunoi me platformën e koleksioneve të autentifikuara Trophy për të shitur disa nga artikujt e tij të përdorur, duke përfshirë një palë këpucë që së fundmi arritën 4000 dollarë.

Sipas Trophy, artikujt në shitje u përdorën “gjatë turneut botëror 2023 dhe regjistrimit të albumit të fundit të Blink182 ‘One More Time'” dhe një pjesë e të ardhurave do të shkojnë për Lost But Not Forgotten CA, një organizatë bamirëse që mbështet të rinjtë në nevojë gjatë pushimeve./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *