• |
ide | kryesore

Drew Barrymore dhe Momoa pjesë e vazhdimit të “50 First Dates”?

Paparazzi, SliderDrew Barrymore dhe Jason Momoa po mendojnë për disa ide të reja rom-com.

Në një episod të ri të “The Drew Barrymore Show”, aktorja dhe aktori i “Aquaman and the Lost Kingdom” folën për komedi romantike. Momoa e pyeti nëse kishte një komedi të preferuar në të cilën ka luajtur ndonjëherë.

Barrymore u përgjigj: “Epo, po mendoja veçanërisht 50 First Dates”. Më pas ajo e pyeti Momoan nëse ai do të hynte ndonjëherë në botën e komedive romantike. “Nëse do të bënit një komedi romantike, a ka ndonjë film – le të luajmë një lojë – a ka ndonjë rom-com që do ta rikrijonit ndonjëherë?”

Momoa tha: “Po, ndoshta edhe 50 First Dates. Duhet të ktheheni në ishuj dhe të takoni një burrë ngaHavai”. “Unë do ta bëja atë. Sigurisht, po tallesh?”, tha ajo.

Një vazhdim i mundshëm do të pasonte filmin e aktores në vitin 2004, 50 first dates, me Adam Sandler.

Filmi ndjek personazhin e Sandler, Henry, i cili takohet dhe bie në dashuri me Lucy (Barrymore), vetëm për të zbuluar se ajo nuk mund të kujtojë asgjë që ka ndodhur një ditë më parë. Henri fillon t’i lërë Lucy-t çdo mëngjes një video të regjistruar që e bën atë për t’i kujtuar se kush është ai dhe çfarë janë ata për njëri-tjetrin./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *