• |
ide | kryesore

Sherr masiv mes disa personave në Lezhë, ka të lënduar

Arkiva, Lajme, Të fundit
sherr


Një sherr masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Në konflikt janë përfshirë disa persona, duke përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Luigj Gurakuqi, pranë xhamisë së qytetit.

Sipas mediave një person është goditur me sende të forta dhe është dërguar më pas për ndihmë mjekësore drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Policia ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen duke shoqëruar edhe disa persona të dyshuar.


2 Comments

  1. E pa mundur!! E pashmangshme!!! Shqiptarët vetëm për shere!! Të kacafyten e të vriten për hiç gjë. Të formojnë grupe kriminale e terroriste që luftojnë për të bërë dhe luftë “të shenjtë” për islamin!!Te trafikojnë,të vjedhin e të eleminojnë njeri tjetrin!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *