• |
ide | kryesore

Meghan Markle pjesë e vazhdimit të The Bodyguard

Paparazzi, SliderMeghan Markle mund të marrë një rol kryesor në një film të suksesshëm, me Dukeshën e Sussex-it që pritet t’i kthehet aktrimit në një moment në të ardhmen.

Dukesha e Sussex-it fitoi famë si aktore përpara se të martohej me familjen mbretërore britanike në vitin 2018. Meghan portretizoi Rachel Zane në dramën juridike të suksesshme Suits për shtatë sezone nga 2011 deri në 2018.

Kur Meghan u martua me Harryn, ajo konfirmoi se do të tërhiqej nga aktrimi. Në atë kohë ajo tha se do të linte aktrimin në mënyrë që të mund të fokusohej në detyrat e saj të reja si anëtare e familjes mbretërore. Por që nga shpërngulja në Shtetet e Bashkuara, dhe veçanërisht këtë vit,  Meghan po zhytet në botën e argëtimit gjithnjë e më shumë.

Raportet që vijnë nga Australia tani kanë pohuar se ajo potencialisht mund të marrë një rol të madh në një vazhdim të hitit të Kevin Costner dhe Whitney Houston, The Bodyguard. Kevin, i cili ishte në filmin origjinal, konfirmoi më parë se princesha e ndjerë e Uellsit, Princesha Diana, ishte menduar të luante përkrah tij në vazhdimin e filmit./Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *