• |
ide | kryesore

Aksident në Librazhd, automjeti del nga rruga, humb jetën 57-vjeçari

Lajme, Të fundit
francez, ElbasanNjë aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor ‘Librazhd-Stërblevë’.

Sipas policisë, 57-vjeçari me iniciale M.A. dyshohet se ka humbur kontrollin mbi automjeti që drejtonte, tip kamionçinë dhe ka dalë nga rruga e për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *