• |
ide | kryesore

Blac Chyna flet për komplikacionet pas operacionit estetik

Paparazzi, SliderBlac Chyna po flet për sfidat me të cilat u përball pas operacionit të zvogëlimit të gjoksit vitin e kaluar.

“Përshëndetje të gjithëve, Gëzuar Vitin e Ri”, filloi modelja dhe influencuesja 35-vjeçare në një postim të fundit në Instagram bardh e zi, e veshur me  të zeza dhe një mbështjellës kompresimi rreth gjoksit. “Po, e bëra përsëri.”

Chyna, e lindur si Angela White, ndau një rrëfim të vendimit të saj për t’iu nënshtruar zvogëlimit të gjoksit në fillim të vitit, duke shprehur dëshirën  për t’u larguar nga pamja artificiale e gjoksit më të madh që nuk i shkonte më. Ajo u konsultua detajisht me mjekun e saj për të siguruar që zvogëlimi do të shmangte lënien e saj me gjoks të varur ose të deformuar.

Nëna e dy fëmijëve, Dream, 7 vjeç, dhe King  Kajro, 11 vjeç, tregoi se pas zvogëlimit të madhësisë n, ajo u përball me komplikime. Duke e përshkruar atë si një nga rezultatet më të këqija të mundshme, ajo shpjegoi se si muskuli në gjoksin e saj të majtë u tkurr rreth implantit, duke shkaktuar një përvojë të dhimbshme.

Por oavarësisht se pranoi shpenzimet dhe gjasat për operacione të ardhshme, Chyna u shpreh e lumtur dhe e emocionuar, duke e deklaruar veten anëtare të “Komitetit Itty Bitty Tittie”. Ajo falenderoi ndjekësit e saj për mbështetjen gjatë gjithë procesit sfidues, duke pritur me optimizëm vitin e ri./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *