• |
ide | kryesore

Ian Somerhalder flet për largimin nga Hollywood

Paparazzi, SliderIan Somerhalder nuk është penduar që ka ndërruar shkëlqimin dhe magjepsjen e Hollywoodit me jetën e mirë në fermë.

Aktori i “Vampire Diaries” zbuloi se ai dhe gruaja e tij, aktorja Nikki Reed, paketuan gjërat e tyre dhe u transferuan në një fermë jashtë Los Anxhelosit me dy fëmijët e tyre.

“Më pëlqeu ajo që bëra për një kohë vërtet të gjatë”, tha Somerhalder për E!News për vendimin e tij për t’u larguar nga aktrimi. “Nuk më mungon asnjë prej tyre. Më pëlqen të bëj filma dhe e kam bërë për kaq shumë kohë. ”

Duke folur në premierën e së enjtes në Los Anxhelos të “Common Ground” – një dokumentar që fokusohet në nevojën për bujqësi të qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin – Reed ndau disa njohuri se si është jeta në fermë.

“Kur sheh mënyrën se si funksionon natyra, gjen dhembshuri”, tha aktorja e “Twilight” për gazetën. “Është një gjë e bukur të shohësh se çfarë po ndodh me fëmijët, t’i shikosh ata të marrin pjesë dhe të kuptojnë se çfarë është ushqimi dhe nga vjen.”

Të dy Somerhalder dhe Reed shërbejnë si producentë ekzekutivë në projektin e ri. Çifti, i cili filloi të takohej në vitin 2014 dhe u martua vitin e ardhshëm, janë prindër të vajzës Bodhi Soleil, 6 vjeç dhe një djali, lindjen e të cilit e njoftuan në qershor.

Ndërsa ai kryesisht tenton ta mbajë private jetën e tij personale, Ian tregoi për E!News për stilin e tij të ri të jetesës, për të cilin ai pranon se kërkon “shumë punë”.

“Është e pabesueshme kur i sheh këto forma të mahnitshme të jetës së krijesave dhe se si ata të gjithë jetojnë në fermë së bashku është vërtet e veçantë,” tha ai për median. “Ne jemi njerëz të fermave, ne prodhojmë shumicën e ushqimit tonë,” shtoi ai. “Unë jetoj me çizmet e mia kauboj.”

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *