• |
ide | kryesore

Plagòsje me armë zjarri në Bruz të Krujës

Arkiva, Lajme, Të fundit
Fier, Vlorë, Gjirokastër, Shkodra, Rodonit, Kamëz, Bruz, Ardian, Durrës, LezhëPlagosje me armë zjarri në fshatin Bruz të Krujës.

Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit apo rrethanat e ngjarjes.

Forca policie dhe autoambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes, por pa sukses.

Ambulanca dhe forcat e shumta të policisë kanë shkuar deri në zonën e Kroit të Madh pasi është e pamundur t futen më tej si pasojë e borës dhe ngricave.

I plagosur po transportohet nga vendi i ngjarjes me një automjet foristradë drejtë ambulancës, ndërsa akoma nuk dihet gjendja dhe emrat e personave të përfshirë në këtë ngjarje.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *