• |
ide | kryesore

Keke Palmer: Do largohem nga Hollywood

Paparazzi, SliderKeke Palmer zbuloi në një bisedë me Teen Vogue se mendon se mund të largohet nga Hollywood së shpejti.

“Mendoj se kohëmatësi ka filluar”, deklaroi ajo në intervistën e botuar të martën. “Unë mendoj se nuk kam dalë në pension sepse thjesht nuk e kam ndjerë ende. Por kohëmatësi, e di që është afër.”

Palmer e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës së saj para kamerës pasi filloi të aktrojë në moshën 9-vjeçare kur u shfaq në “Barbershop 2: Back in Business”. Megjithatë, tha se kur të vijë koha dhe të reflektojë për gjithçka që ka arritur, ajo shpreson se do të jetë në gjendje të shohë rrugën frymëzuese që po ndjek për ata që vijnë pas saj.

“Gjëja kryesore që dua të jenë këto trashëgimi është [një thirrje] për të përdorur fuqinë tuaj për mirë, për të përdorur atë që keni për të krijuar hapësira dhe sisteme që njerëzit e tjerë të lulëzojnë,” shpjegoi ajo.

Palmer shtoi, “Unë thjesht nuk besoj në mbajtjen e gjithçkaje. Unë nuk besoj në mbajtjen e portës. Unë nuk jam frikacake.”/Lapsi.al

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *