• |
ide | kryesore

Balla: Polumbarët e RENEA kërkuan 2 muaj në det trupin e Ervis Martinajt

Arkiva, Lajme, Të fundit
ballaPolumbarët e RENEA, kanë kërkuar për gati 2 muaj në det për trupin e Ervis Martinajt në një zonë detare në jug të vendit. Deklaratën e ka bërë ministri i Brendshëm Taulant Balla në emisionin “Top Story” në TCH. Ai shtoi se nga kërkimet nuk ka pasur rezultat duke shtuar se “ndoshta kërkimet vazhdojnë diku tjetër”.

“Kërkimet aty kanë vazhduar 2 muaj, jo 6 ditë, por ndoshta kërkimet vazhdojnë diku tjetër. Policia shtetit ka një pistë (për Ervis Martinaj). Ka disa deklarime të disa personave që kanë njohuri dhe informacion që duhet të ndërlidhen” – tha Balla.

Ervis Martinaj u shpall i zhdukur nga familjarët në gusht të vitit 2022. Që nga ajo kohë ka pasur shumë variante për fatin e tij, që nga vrasja deri tek operacionet plastike që ai mund të ketë bërë. ©LAPSI.al8 Comments

 1. O minister qofte, te qifte Qifja.. si do e gjeni trupin e te ndjerit te shkrire ne acid kur e kane kthyer ne mase te lengshme komplet?

 2. Shume lavire ky plendesjevgu i rrajces…
  Vrime e zgjuare….
  Edhe bajrot naten e vrisnin njerin…
  Pastaje ne mengjes shkonin ne varrim…
  Keshtu edhe kjo bithesida bën me kete te pafatin qe “ja dinin mire targen “dhe ja matën kokën me spango.
  Tani polombare renea bull shit…
  Pordhi kali ne dere te hanit…
  Skeni pare gje akoma o dele voteshitese.

 3. Pse I mundoni kot polumbaret o ndyrsire? Pyet drogaxhiun 2 metrosh qe porositi vrasjen dhe ate mikun nga Belshi qe do marre lojrat e fatit

  1. Se shpejti edhe ky Bolja Tao-Tao do behet pendito! Nuk keni pare gje akoma! Kete debilin e ka sjell mavija Edvin per te lare hesapet me bandat,po me siguri bandat do ta qirojne shume shpejte kete dhe pardonin mavije!

 4. Ta pyese Balla Olsi Ramen se ne cfar pellgu e ka hedhur se ia thote ai. Informacion me te sakte se e ka ai, se ke ti o Balle, apo palle, se ke qene vete lojtar me ekipin e Olsit.Mos na u bej klloun cirku, leria Rames se eshte me shume hipokrit se ti.Hale jeni te gjithe sektistet.

 5. Tymnaja !!
  Deklarime amatore dhe për të tërhequr vëmendjen.
  Ai e di mirë se kush ,ku dhe si është zhdukur përsoni..
  Vazhdon të shtjellojë që ne po punojmë por rasti është tepër i vështirë kur në të vërtetë rilindasit dhe Rama vetë është i përfshirë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *